Stokke® xplory® x ​​carrycot for the comfort of the newborn even when away from home

199.90 249.00

SKU: 300572101 Kategori: Etiketë:

Stokke® Xplory® X, për prindërit e vëmendshëm që duan vetëm më të mirën për vogëlushin e tyre.
Premium në të gjitha tiparet e tij, e afron fëmijën me prindërit për ta bërë atë të ndihet i sigurt dhe i dashur.
Sedilja e sigurt dhe e rregullueshme i ofron fëmijës suaj komoditet optimal në çdo kohë.
Lehtë për t’u manovruar dhe transportuar, është e përkryer për t’u përdorur që nga lindja.

KOFORTI
. Karrocë me ndenjëse të lartë për të pasur gjithmonë fëmijën pranë jush. Kontakti me prindërit e bën atë të ndihet i sigurt
. Rritet me fëmijën që nga lindja deri në 22 kg
. Pushimi i këmbëve për të mbështetur këmbët e vogla ndërsa ato rriten
. Kulm i zgjatur me maskë dielli
. Mbyllje super e heshtur e tendës për të mos zgjuar bebin
. Hapja e tendës për ventilim. Praktike sepse ju lejon të shihni gjithmonë fëmijën
. Rreshtim i mbushur me thurje të butë, që thahet shpejt

SIGURIA
. Ndenjëse me guaskë të fortë mbrojtëse
. Mbushje për të mbrojtur kokën dhe ijet
. Rrip sigurimi i mbushur me 5 pika
. Zip reflektues 360° për të qenë gjithmonë i dukshëm
. Sistemi i frenimit me reagim të shpejtë

LEHTËSINË E PËRDORIMIT
. Ndenjëse e rregullueshme në lartësi për ta afruar fëmijën me tavolinë
. Lartësia e sediljes lehtëson ndërveprimin me fëmijën dhe u lejon prindërve të mos përkulin kurrizin
. Dorezë e rregullueshme në lartësi dhe kënd. I përshtatshëm për prindërit e të gjitha lartësive
. Korniza mund të paloset me një gjest të vetëm
. Çanta magazinimi e lëvizshme me dorezë mbajtëse

KOFORT’
. Lehtë për t’u manovruar me njërën dorë falë rrotave rrotulluese 360°
. Rrota të lëvizshme që janë të lehta për t’u pastruar dhe kundër shpuarje
. Hapësira midis rrotave të pasme e bën më të lehtë ecjen

CILËSISË
. Dizajn elegant dhe i përjetshëm
. Pëlhura të papërshkueshme nga uji me BIONIC FINISH® ECO – pa derivate fluori (pa PFC)
. Prodhuar në Holandë

Specifications

Manufacturer

STOKKE

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

7040355721017

Our Product Number

300572101

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.