Stokke® xplory® x ​​changing bag signature edition – a bag, also for changing your baby

149.90 189.00

SKU: 300575106 Kategori: Etiketë:

Një çantë elegante ndërrimi e zezë që lejon nënat në të gjithë botën të shprehin stilin e tyre edhe gjatë daljeve me fëmijën e tyre. Shton elegancë dhe hijeshi në kohën e ecjes me fëmijën tuaj. Mbani gjithçka që i nevojitet foshnjës tuaj të organizuar dhe afër. Ngjitet në karrocë fëmijësh. E përputhshme me të gjitha karrocat Stokke.

Specifications

Manufacturer

STOKKE

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

7040355751069

Our Product Number

300575106

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.