stokke® xplory® x ​​winter kit

210.00 299.00

SKU: 300579601 Kategori: Etiketë:

Kompleti dimëror Stokke® Xplory® X është i përsosur për ta mbajtur fëmijën tuaj ngrohtë kur temperaturat bien. Dizajni përfshin detaje premium, lesh natyral deleje dhe pëlhura pa PFC. Pëlhura termoizoluese dhe mbrojtja nga moti e mbrojnë të voglin tuaj nga elementët. Në ditët më të ftohta, fëmija juaj do të jetë rehat dhe i mbrojtur nga të ftohtit dhe era. Për prindërit kemi krijuar dorashka të buta dhe të ngrohta, të veshura me lesh dhe të ngjitura në dorezën e karrocës. Plus, dorashkat janë të shkëputshme për të shmangur humbjen e tyre!

Specifications

Manufacturer

STOKKE

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

7040355796015

Our Product Number

300579601

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.