Stretch Armstrong Mini Figure – Stretch

25.00

SKU: 553270 Kategori:

Mini Stretch Figurë aksioni e Armstrong. Super i Fortë! Super Strechy! Kapeni dhe shtrini krahët, këmbët dhe bustin e tij. Kur e lëshoni ai tërhiqet përsëri në madhësinë dhe formën e tij normale. Mund ta lidhni edhe në nyje! E pershtatshme nga 5 vjec.

Karakteristikat kryesore:

  • Hidhe në aksion
  • Figurë super elastike
  • Përmasat e produktit: 14 x 8 x 8 cm
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

Character Options

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

7484

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.