Stretch Sonic The Hedgehog – Knuckles Mini Figure

25.00

SKU: 563585 Kategori: ,

Shikoni kush i është bashkuar formacionit të Stretch – është ish-rivali i Sonic dhe tani miku më i mire – Knuckles.

Stretch Knuckles ka kërcyer nga ekrani dhe në duart tuaja për t’u bërë super elastike. Tërhiqeni dhe luani me të si kurrë më parë. Kapeni nga gjymtyrët dhe shtrijini krahët dhe këmbët. Shtrije, tërhiqe, lidhe në nyje dhe shikoni të kthehet në formën dhe madhësinë e tij origjinale.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x Stretch Sonic The Hedgehog Knuckles Mini Figure
  • Kapeni nga gjymtyrët dhe shtrijini krahët dhe këmbët
  • Përmasat e përafërta: 13 x 8 x 11 cm
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

CHARACTER OPTIONS LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

7938

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.