Stretch Star Wars – Storm Trooper Figure

22.00

SKU: 563590 Kategori: , ,

Stretch Star Wars Stormtroopers janë këtu në formën Stretch.

Shtrijeni Stormtrooper-in tuaj, tërhiqeni, lidheni në nyje! Kur e lëshoni, ata kthehen ngadalë në madhësinë dhe formën normale! Argëtohuni me elasticitet të mrekullueshëm me këtë Stretch Star Wars.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x Figurë Stretch Star Wars Storm Trooper
  • Në veshje të bardhë të blinduar të markës Storm Trooper
  • Zgjatni Stormtrooper-in tuaj, tërhiqni dhe lidhini në nyje
  • Kur lëshoni, ata përdorin shtrirjen e tyre të mahnitshme për t’u kthyer ngadalë në madhësinë dhe formën normale
  • Përmasat e përafërta: 16 x 10 x 3 cm
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

CHARACTER OPTIONS LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

7691

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.