Studio Creator Kit

39.99

Ka stok

SKU: 550821 Kategori:

0

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të krijojnë video profesionale me këtë set krijues.

Pavarësisht nëse po praktikojnë rutinën më të fundit të kërcimit ose po krijojnë një skemë komedie, fëmijëve do t’ju pëlqejë të bëhen krijues me këtë set ultra-profesional. Seti përfshin një unazë drite me 3 modalitete të zbehta, mbajtëse telefoni të rregullueshme, një trekëmbësh dhe një ekran jeshil.

Ky set super i lezetshëm i krijuesit të videove është i përsosur për t’u përdorur me aplikacionet e tyre të preferuara. Ajo vjen me një broshurë këshillash për t’i ndihmuar fëmijët të krijojnë ide interesante (dhe disa këshilla të dobishme edhe për prindërit!).

Për moshat 8+ vjeç.

Specifications

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.