Style 4 Ever Glitter Tattoo Body Art Kit

10.00

SKU: 551349 Kategori:

Get decorating with the Style 4 Ever Glitter Tattoo Body Art Kit!

Young artists will love expressing their creativity and personality with these cool glitter tattoo designs.

Use your imagination to design colourful, sparkly body art with this fun kit.

Stick your super cool gem and glitter tattoo designs on your body with the included tattoo paint.

Your Glitter Body Art Kit comes with:

  • 3x Glitter pots
  • 1x Tattoo paint
  • 1x Body jewels
  • 3x sticker sheets

For ages 8 years and over.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.