Sunset Bay Club – Convertible Car

25.00

[vc_row-thb_full_width=”true”-column_padding=”false”-row_padding=”true”][vc_column-parallax=”content-moving-fade”-animation=”animation-left-to-right”]

Kjo makinë elegante e konvertueshme Sunset Bay Club është aksesori i përsosur i automjetit për kukullat Sunset Bay!

Karakteristikat e produktit:

  • Makinë e konvertueshme me pamje elegant në rozë të ndezur
  • E përputhshme me gamën e kukullave Sunset Bay
  • Rrotat lëvizëse
  • Përmasat e përafërta: 30 x 18 x 13 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

[/vc_column]
[/vc_row]

Specifications

Manufacturer

HUNTER PRICE

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

15107

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.