Super Mario Adventure Challenge Game

34.99

SKU: 563764 Kategori: , ,

Adhuruesit e Marios do ta pëlqejnë këtë lojë sfiduese të aventurës Super Mario.

Shijoni orë të tëra argëtimi me këtë lojë emocionuese aventure aksioni në tavolinë. Manovroni me kujdes topin nëpër pengesat e ndërlikuara duke përdorur 4 butona të ndryshëm kontrolli dhe një pullë!

Për më shumë argëtim, zëvendësoni copëzat e karaktereve me figurat që keni mbledhur nga seritë e tjera të lojërave të tavolinës Super Mario të Epoch Games (shiten veçmas).

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x lojë sfiduese aventurore Super Mario
  • Manovroni me kujdes topin nëpër pengesat e ndërlikuara duke përdorur 4 butona të ndryshëm kontrolli dhe një pullë
  • Për 1 lojtar
  • Përmasat e përafërta: 24 x 24 x 15 cm
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

EPOCH MAKING TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

7448

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.