Super Mario – Desert Playset and Mario Figure

29.99

SKU: 553631 Kategori: ,

Fëmijët mund të rikrijojnë skenat nga video-lojërat Super Mario me këtë set loje të shkretëtirës Super Mario.

Krijoni aventurat tuaja me figurën e përfshirë të Marios 6 cm dhe lundroni atë nëpër pengesat lëvizëse – a do të jetë në gjendje Mario të mundë Syrin e Gurit që rrotullohet apo do të humbasë ekuilibrin në platformën lëkundëse? Ndryshoni skenën duke lëvizur rreth pjesëve të mjedisit të këmbyeshëm.

Karakteristikat e produktit

  • Përfshin 2 pjesë interaktive mjedisore – platformë lëkundëse dhe platformë rrotulluese – dhe figurën e Marios
  • Pengesat janë të këmbyeshme
  • Kombinoje me sete të tjera loje (shiten veçmas) për të krijuar nivelin tuaj Super Mario
  • E pershtatshme per moshen 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

Jakks

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

406184

Our Product Number

553631

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.