Super Mario Figure – Yoshi (Green) with Egg

15.00

Vetëm 1 stok

SKU: 549716 Kategori: ,

Figura katër inç e Green Yoshi me siguri do të jetë hit te fëmijët dhe adhuruesit e Nintendo!

Kjo figurë autentike dhe e përshtatshme ka 5 pika artikulimi dhe vjen me një aksesor veze. Ju mund të rikrijoni veprime nga lojërat ose të imagjinoni tuajin me këtë figurë të detajuar.

Karakteristikat e produktit

  • Përfshin figurën autentike katër inç nga video-lojërat Super Mario
  • Artikulacioni shfaqet në këmbë, krahë dhe kokë
  • Përfshin aksesorin e vezëve
  • E pershtatshme per moshen 3+ vjec

Specifications

Manufacturer Number

68522-RF1

Our Product Number

549716

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11