Super Mario – Fire Mario Stadium Playset

39.99

Ka stok

SKU: 552659 Kategori: , ,

Gjuaj topin e zjarrit për të mposhtur Bowser me këtë set argëtues Super Mario Fire Mario Stadium Playset! Ngjashëm me një lojë pinball, 2 lojtarë luftojnë si Mario ose Luigi për të goditur objektivat dhe për të rrëzuar Bowser nga kulla e tij.

Karakteristikat e produktit:

Bëhuni gati për të rrëzuar Bowser nga kulla e tij duke goditur objektivat me disqet e zjarrit, kush do ta thyejë kullën i pari?

Përfshin 2 figura të koleksionueshme të Fire Mario dhe Fire Luigi që mund të përdoren me lojërat Super Mario të tregtuara me ‘Link System’

Për 2 lojtarë

E pershtatshme per moshat 5+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Epoch

Manufacturer Number

7388

Our Product Number

552659

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11