Super Mario Guess Who Game

34.99

SKU: 564113 Kategori: , , ,

Një mister ka goditur Mbretërinë e Këpurdhave dhe ju takon juve ta zgjidhni atë në lojën Super Mario Guess Who.

Guess Who, loja klasike e supozimit është me një ndryshim në Super Mario me këtë botim të ri që paraqet Marion dhe miqtë dhe armiqtë e tij më të mëdhenj. Bëni pyetje të zgjuara me radhë për të eliminuar të dyshuarit dhe për të kuptuar se cili personazh është në kartën e kundërshtarit tuaj. A kanë një kurorë? A kanë një guaskë? A janë të veshur me të kuqe? Me 24 personazhe të mundshëm dhe detaje të panumërta të ndryshme për t’u theksuar, Guess Who është perfekt për zhvillimin e vëzhgimit dhe arsyetimit deduktiv.

Nëse është i veshur me ngjyrë jeshile dhe ka mustaqe, duhet të jetë Luigi! …A po? Luaj me Mario, Luigi, Peach, Daisy, Bowser, Donkey Kong dhe shumë personazhe të tjerë klasikë të Nintendo. E përkryer për lojtarët e vegjël dhe të rritur, kjo lojë familjare është e përkryer për të gjithë për t’u shijuar – nuk kërkohen ekrane apo kontrollues! Thjesht futni kartat e portretit në rrjetin e lojës dhe jeni gati për të luajtur. Paçi fat!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 2 x tabela loje, 48 letra me fytyrë, 24 letra misterioze, udhëzime
  • 24 nga personazhet tuaj të preferuar të Mario shfaqen në këtë edicion të ri të lojës klasike të hamendjes të Hasbro
  • Bëni pyetjet e duhura PO ose JO për të mbyllur sa më shumë dyer të jetë e mundur dhe për të kuptuar karakterin e misterit të kundërshtarit tuaj
  • Lojë e shpejtë për t’u konfiguruar, e lehtë për t’u luajtur dhe argëtuese për të gjithë familjen
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

WINNING MOVES INT LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

WM03076-EN1-6

Our Product Number

550235

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.