Super Mario Maze Challenge Game

34.99

SKU: 563765 Kategori: ,

Adhuruesit e Marios do ta pëlqejnë këtë lojë sfiduese të Super Mario Maze.

Shijoni orë të tëra argëtimi me këtë lojë emocionuese të labirintit aksion në tavolinë. Ka një labirint të ri çdo herë që luan! Shijoni një terren të ri çdo herë duke ndryshuar paraqitjen e labirintit dhe për më shumë argëtim, zëvendësoni copëzat e personazheve me figurat që keni mbledhur nga seritë e tjera të lojërave të tavolinës Super Mario “Epoch Games” (shiten veçmas).

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x Super Mario Maze Challenge Game
  • Shijoni një teren të ri çdo herë duke ndryshuar paraqitjen e labirintit
  • Për 1 lojtar
  • Përmasat e përafërta: 15 x 28 x 28 cm
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

EPOCH MAKING TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

7449

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.