Super Mario Underwater 2.5′ Figure Diorama Play Set

29.99

Ka stok

SKU: 553632 Kategori: ,

Fëmijët mund të imagjinojnë aventura fantastike me këtë set lojërash me figura Underwater Diorama nga Super Mario.

Zgjeroni botën e tyre Super Mario! Ky set lojërash emocionuese është lodra e përsosur për koleksionin e tyre Super Mario. Seti vjen me 3 figura si dhe 3 aksesorë për të ndihmuar në tregimet e tyre imagjinare.

Karakteristikat e produktit:

Seti përfshin 3 figura (Mario, Cheep Cheep dhe Blooper) dhe 3 aksesorë

Mario mund të lëvizë lart e poshtë në tubin dhe fabrika e ujit rrotullohet përreth

E përputhshme me figurat dhe grupet e tjera të luajtjes në të njejtën linjë (shiten veçmas)

Dimensionet e produktit përafërsisht. – H.7.36 x P.7.36 x L.4.8 cm

Zbuloni gamën tonë të mahnitshme Super Mario këtu në The Entertainer për të sjellë edhe më shumë argëtim në aventurat e tyre në Mushroom Kingdom.

Për moshat 3-10 vjeç.

Specifications

Manufacturer

Jakks

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

400164

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11