Super Ski Jump Game

19.99

Ka stok

SKU: 536576 Kategori:

A mund të zotëroni terrenet e rrëshqitshme të Super Ski Jump?

Zgjidhni lojtarin tuaj dhe shkoni në platformë për të kryer kërcime epike. Vetëm sigurohuni që të keni një ulje të mirë për të marrë pikët!

Rregulloni pjerrësinë për t’i bërë kërcimet tuaja edhe më ekstreme. Qëndroni të qetë dhe rregulloni truket tuaja ashtu siç duhet për të bërë përshtypje te gjyqtarët.

Përdorni fletët e rezultateve për të dhënë pikë dhe çmime për kërcimet më të largëta dhe truket më interesante.

A do ta zotëroni Super Ski Jump apo do të rrëzoheni me fytyrë?

Nuk kërkohen bateri.

Super Ski Argëtim për 8+ vjeç.

Specifications

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

70005.43

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.