Superman Stretch Figure

39.99

Ka stok

Superman Giant Stretch Figure Aksioni! Supermeni, më i shpejtë se një plumb me shpejtësi, më i fuqishëm se një lokomotivë… Njeriu i çelikut lufton një betejë të pafundme për të vërtetën dhe drejtësinë!

Shtrijeni, tërhiqeni, lidheni në nyje. Kur lëshoni Superman Stretch, ai përdor shtrirjen e tij të mahnitshme për t’u kthyer ngadalë në formën e tij normale. DC Super Hero i madh plotësisht i shtrirë!

Karakteristikat e produktit:

  • Argëtim i mahnitshëm elastik!
  • Shikoni pjesën tjetër të koleksionit të shtrirjes në dispozicion në The Entertainer.
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

CHARACTER OPTIONS LTD

Manufacturer Number

7696

Our Product Number

559697

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.