SuperZings Series 5 Sky Racer Vehicle and Figure (Styles Vary)

3.00 6.00

Ka stok

SKU: 544940 Kategori: , , Etiketë:

 

Specifications

Age

3 years+

Manufacturer

Magic Box

Manufacturer Number

PSZ5D068IN00

Our Product Number

544940

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.