Tap Tap The Smart Fidget – Blazing Blue

15.00

SKU: 563362 Kategori: ,

Nuk mund të ndaloni lojën? Çojeni atë në nivelin tjetër me TapTap Smart Fidget.

Kjo vegël e madhësisë së pëllëmbës së dorës e çon tendencën e gishtave në nivele të reja duke përmirësuar funksionin bazë të fidget-it që përmban pesë lojëra me prekje dhe të teknologjisë së lartë që synojnë veçanërisht kujtesën, fokusin, koordinimin e dorës/syrit, të menduarit kritik dhe aftësitë motorike të vogla.

Lojërat përfshijnë Stop & Go, Raindrops, Eat Greens, Match It! dhe Copy that! Thjesht prekni dhe rrëshqitni katrorët e ndezur dhe lërini gishtat tuaj të fluturojnë! Ose sfidoni veten ose luani me miqtë. TapTap Smart Fidget vjen në 4 ngjyra mbresëlënëse, e zezë, portokalli, vjollcë dhe blu e ndezur.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x TapTap Smart Fidget
  • Lojërat TapTap synohen posaçërisht për kujtesën, fokusin, koordinimin e duarve/syve, të menduarit kritik dhe aftësitë motorike të vogla
  • Lojërat përfshijnë Stop and Go, Raindrops, Eat Greens Match It! dhe Copy that!
  • Vjen në 4 ngjyra mbresëlënëse: E zezë, portokalli, vjollcë dhe blu e ndezur
  • Përmasat e përafërta: 4,5 cm x 6,5 cm x 7,5 cm
  • Kërkesat për baterinë: 3 x AAA (të përfshira)
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.