Tattoo Studio Awesome Tattoos

6.00

SKU: 551580 Kategori: ,

Seti Tattoo Studio Awesome Temporary Tattoo është plot me tatuazhe super të lezetshme për t’u bërë përshtypje miqve tuaj.

Me 4 fletë me dizajne të ndritshme dhe tërheqëse për të zgjedhur, ky set përfshin mbi 80 tatuazhe – do ta keni të vështirë të zgjedhni cilin tatuazh të aplikoni! A do të shkoni për dragonjtë dhe tigrat e zinj apo topat me ngjyra sportive apo tatuazhet shkëmbore? Lehtë për t’u aplikuar dhe delikate në lëkurë, tatuazhet e përkohshme lahen lehtësisht, kështu që janë të shkëlqyera për fëmijët e moshës 5+ vjeç.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 4 fletë tatuazhesh të përkohshme
  • E butë në lëkurë dhe lahet lehtësisht
  • Dimensionet e paketimit: 25cm (H) x 15cm (W) x 3cm (D)
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

315-15126-B

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.