Teamsterz JCB Wooden Workbench with Tools

59.99

SKU: 558107 Kategori:

Tavolina e punës prej druri Teamsterz JCB është e përkryer për të gjithë ndërtuesit e rinj. Ky set lojërash me tavolinë pune prej 30 pjesësh i bërë me dru të miratuar nga FSC, vjen me një gamë të madhe veglash dhe aksesorësh JCB; një çekiç, kaçavidë, sharrë, katror, dado dhe bulona dhe pjesë ndërtimi prej druri.

Filloni të punoni me veglat tuaja në sipërfaqen interaktive të punës, me një vegël pune dhe raft ruajtjeje. Dhurata perfekte për çdo ndërtues të vogël entuziast, duke ofruar orë të tëra argëtimi me imagjinatë!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin tavolinën e punës plus 30 vegla dhe aksesorë për të kryer punën!
  • E përkryer për lojë realiste dhe imagjinative
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

HTI TOYS UK LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

1684725.GEN

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.