Teenage Mutant Ninja Turtles Mutant Mayhem – Raphael Figure

18.00

SKU: 564998 Kategori: ,

Bëhuni gati për Figurat e reja Teenage Mutant Ninja Turtles Mutant Mayhem.

Këto figura aksioni bazohen në filmin e ri të animuar të CG, Teenage Mutant Ninja Turtles. Raphaeli ka një qëndrim dhe ëndrra të mëdha, të cilat janë të godasë dikë aq fort sa të hidhet lart dhe të jetë një luftëtar i arteve marciale.

Së bashku, ai dhe vëllezërit e tij lënë kanalizimet e tyre për në qytetin lart, duke luftuar krimin dhe duke mësuar se nuk ka “unë” në ekip. Figura e Raphaelit është 11.5 cm e gjatë dhe e krijuar për t’iu përshtatur karakterit të tij të filmit. Seti përfshin sais-in e tij ikonik binjak dhe vjen në një paketë unike Mutant Mayhem.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin 1x figurë, 1x armë, 1x raft armësh, 1x breshkë bebe, aksesorë
Raph vjen gati për betejë me saisin e tij ikonik binjak
Rafti i veçantë i armëve është i ngarkuar me aksesorë të ndryshëm
12 pika artikulimi për poza beteje të mbushura me aksion
Figura vjen në një paketë kartoni të dekoruar shumë me detaje të ndritshme dhe të guximshme që përfshin markën e filmit TMNT Mutant Mayhem
Mblidhni të gjitha figurat dhe aksesorët e veprimit TMNT Mutant Mayhem (shiten veçmas)
Përmasat e përafërta: 11.5 x 7 x 5 cm
E pershtatshme per moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

CHARACTER OPTIONS LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

83284CO

Our Product Number

555172

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.