The Batman Movie – Batman 15cm Figure

8.00

Krijoni aventurat tuaja epike të Batman-it me Figurat 15 cm të Batman. Figura përmban tre pika artikulimi, një pelerinë pëlhure dhe një stil të detajuar filmi që sjell në jetë figurat tuaja të preferuara të Batman-it.

Angazhoni imagjinatën tuaj dhe krijoni betejat tuaja epike të Batman-it. Me një sërë figurash për të mbledhur nga filmi Batman, tani mund të zgjeroni koleksionin tuaj të figurave aksion me Batman, Selina Kyle dhe më shumë.

Sillni në jetë momentet tuaja të preferuara të filmit Batman me figurën 15 cm të Batman dhe mbrojeni Gotham City.

Karakteristikat e produktit:

  • Figura e Batman 15 cm me 3 pika artikulimi.
  • Kjo figurë e artikuluar është shumë e detajuar, duke shfaqur një pelerinë pëlhure, formë të detajuar dhe stil filmi. Krijoni aventurat tuaja në Batman.
  • Sillni eksitimin e Batmanit në shtëpi. Për edhe më shumë mënyra për të luajtur, shtoni të gjithë personazhet tuaj të preferuar të Batman, si Batman, Selina Kyle dhe më shumë në koleksionin tuaj të figurave (secila shitet veçmas).
  • Përdorni imagjinatën tuaj për të krijuar histori të pafundme të filmit Batman.
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6060835

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.