The Batman Movie Gauntlet

19.99

Mbroni Gotham City me The Batman Movie Gauntlet.

Kjo dorezë interaktive e lojës me role përshtatet mbi krahun tuaj dhe përmban detaje epike të filmit, gjashtë aksesorë blaster dhe një brez të rregullueshëm. Shkoni në misione dhe beteja emocionuese. Blindoni dhe rrëzoni armiqtë më të pamëshirshëm të Gotham City, si Penguin. Synoni objektivin tuaj, ringarkoni dhe përsërisni. Me detaje autentike dhe një brez të rregullueshëm, Batman Gauntlet sjell në jetë pjesën klasike të Batman. A keni atë që duhet për t’u bërë detektivi më i madh i Gotham City? Angazhoni imagjinatën tuaj dhe rikrijoni momentet tuaja të preferuara të filmit Batman.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Doreza Batman, 6 predha, 1 fletë udhëzimi
  • Lojë me role interaktive
  • Përmasat e përafërta: 30,8 x 11,11 x 31,12 cm
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6064221

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.