The Grinch – Stuff & Sew Set

12.00

Shijoni pak argëtim festiv dhe krijoni Grinch-in tuaj me këtë set të qepjes.

Mbusheni dhe qepni sytë, zemrën dhe kapelën e tij në pëlhurë për të bërë një version realist të personazhit ikonik të Krishtlindjeve!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: pelush Grinch, gjilpërë, fije, kapelë, zemër, sy dhe udhëzime.
  • Pasi të keni mbaruar qepjen, ai mund të përdoret si një lodër e butë përkëdhelëse!
  • Përmirësimi i aftësive të shkëlqyera motorike si dhe koordinimi i syve të duarve
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

39-0100/ENT

Our Product Number

558197

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.