The Grinch – Trivia Board Game

5.99 15.00

S’ka stok

SKU: 558193 Kategori: , , Etiketë:

Nëse je një tifoz i Grinch-it, atëherë kjo është loja perfekte për ty!

Përgjigju saktë në pyetjen e duhur dhe lëviz përpara për të pasur mundësinë të marrësh sa më shumë dhurata nga pema dhe t’i vjedhësh ato përpara se Grinch-i t’i kapë.

Karakteristikat e produktit:

  • Lojë, pemë, zarë, numrues të karaktereve 4, mbajtës të karaktere, pyetje triviale dhe udhëzime.
  • Shumë e përshtatshme për darkat e argëtimit në familje!
  • Njohuri të përgjithshme mbi Grinch-in
  • Për moshën 3 vjet e më lartë

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

558193

Age

3 Years +

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.