The Groovy Glob – 4.5″ Super Nee Doh Fidget Toy (Styles Vary)

12.00

SKU: 552518 Kategori: ,

Fëmijëve do t’ju pëlqejë ta shtypin këtë lodër Super Nee Doh Fidget 4,5 inç nga The Groovy Blob (stilet ndryshojnë).

Bëhuni gati për lodrën më të çuditshme dhe më të bukur ndonjëherë! Fëmijëve do t’ju pëlqejë të ndiejnë gëlltitjen unike brenda këtij topi të qëndrueshëm të stresit. E disponueshme në një larmi ngjyrash, kjo lodër Super Nee Doh është në madhësinë 4,5 inç.

Mënyrat për të luajtur:

  • E shtypni, e shtrini, dhe e shtrydhni
  • Merrni me vete në udhëtim për argëtim
  • Fëmijët mund të provojnë ta shtrëngojnë kur ndihen të stresuar
  • Argëtimi nuk ndalet këtu. Shikoni gamën Groovy Glob për argëtim edhe më të lezetshëm dhe të këndshëm (secila shitet veçmas).
  • Për moshat 3-10 vjeç.

Specifications

Manufacturer

Schylling

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

SPND

Our Product Number

552518

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.