The Ruined Portal 21172

44.99

S’ka stok

SKU: LE21172 Kategori: , ,

LEGO® Minecraft™ Portali i rrënuar (21172) e çon pasionin e një lojtari të Minecraft për lojën në një dimension tjetër.

Aventurë e portalit Minecraft në Nether e zjarrtë

Fëmijët janë në një mision për të ndihmuar Steve, personazhin ikonik të Minecraft, të krijojë kostumin e fundit të armaturës. Por së pari ata duhet të kapërcejnë një sërë sfidash krijuese dhe aventura të mbushura me aksion. Duke shfaqur portalin, një nga aspektet më emocionuese të Minecraft, kjo lodër argëtuese përfshin kontrollet e dorës për të aktivizuar dhe çaktivizuar portën e rrezikshme, ndërdimensionale. Kjo lodër pafundësisht tërheqëse për të ndërtuar dhe për të luajtur me siguri do të magjeps lojtarët e Minecraft për orë të tëra.

Komponentët LEGO® bien, nxehen, grimcohen, përdredhen dhe analizohen për t’u siguruar që ato përmbushin standardet strikte globale të sigurisë.

E preferueshme për moshën 8+ vjeç

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

21172

Our Product Number

LE21172

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.