The Super Mario Bros. Movie – Mario Mini Figure

12.00

S’ka stok

Bëj një udhëtim nëpër Mbretërinë e Kërpudhave me Filmin Super Mario Bros – Mario Mini Figure.

Këto minifigura paraqesin të gjithë personazhet tuaj të preferuar nga bota e Super Marios, duke përfshirë Marion, Luigi, Peach, Koopa dhe Toad (shiten veçmas). Çdo figurë vjen me një aksesor me bllok pyetjesh që hapet për të zbuluar një skenë të vërtetë nga filmi.

Bashkohuni me Marion dhe bandën ndërsa ata udhëtojnë nëpër Mbretërinë e Kërpudhave në kërkim të vëllait të tij Luigi, ndërkohë që shpëtojnë botën nga Bowser.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Figurë të filmit Super Mario Bros. me bllok pyetjesh
  • Blloku i pyetjeve hapet për të zbuluar një skenë të vërtetë filmi
  • Filmi Super Mario Bros. është frymëzuar nga ekskluziviteti i njohur i lojërave video Nintendo dhe përmban të gjithë personazhet e njohur
  • Mblidhni gamën e re të lodrave të filmit The Super Mario Bros, duke përfshirë figura, sete lojërash dhe pelush (shiten veçmas)
  • Përmasat e përafërta (Kutia): 4.5 x 4.5 x 4.5cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

JAKKS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

417604

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.