The Super Mario Bros. Movie – Mushroom Kingdom Castle Playset

49.99

SKU: 561911 Kategori: , ,

Bëj një udhëtim nëpër Mbretërinë e Kërpudhave me Filmin Super Mario Bros – Kështjella Mushroom Kingdom Castle.

Ky set loje Mushroom Kingdom duket si kështjella e Peach me dritare xhami me derë pune. Pastaj futuni brenda dhe hapni kështjellën për të zbuluar terrenin e stërvitjes brenda frymëzuar nga një skenë në film. Lëvizni Marion nëpër terren, duke u hedhur mbi blloqe dhe duke shmangur pengesat e bimës piranha dhe topin e zjarrit ndërsa garoni për të shpëtuar Peach. Pjesët interaktive e bëjnë misionin më të vështirë. Goja e bimës së piranës hapet dhe mbyllet dhe topi i zjarrit dhe copat e plumbave mund të rrotullohen.

Bashkohuni me Marion dhe bandën ndërsa ata udhëtojnë nëpër Mbretërinë e Kërpudhave në kërkim të vëllait të tij Luigi, ndërkohë që shpëtojnë botën nga Bowser.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Mushroom Kingdom Castle set lojërash me 2 x figura dhe aksesorë
  • Aksesorët përfshijnë 5 shtylla flamuri, 10 blloqe tullash, 2 bimë piranha, 1 top zjarri, 8 hapa dhe Bullet Bill
  • Pjesët interaktive bëjnë një lojë më dinamike
  • Filmi Super Mario Bros. është frymëzuar nga ekskluziviteti i njohur i lojërave video Nintendo dhe përmban të gjithë personazhet e njohur që kemi dashuruar
  • Mblidhni gamën e re të lodrave të filmit The Super Mario Bros, duke përfshirë figura, sete lojërash dhe pelush (shiten veçmas)
  • Përmasat e përafërta: 19 x 10 x 25 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

JAKKS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

417154

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.