The Super Mario Bros. Movie – Peach Mini Figure

12.00

[vc_row-thb_full_width=”true”-column_padding=”false”-row_padding=”true”][vc_column-parallax=”content-moving-fade”-animation=”animation-left-to-right”]

“Bëni një udhëtim nëpër mbretërinë e kërpudhave me filmin “Super Mario Bros” – Figura e vogël e Peach.

Këto minifigura përmbajnë të gjithë personazhet tuaja të preferuara nga bota e Super Marios, duke përfshirë Mario, Luigi, Peach, Koopa dhe Toad (shiten veçmas). Çdo figurë vjen me një aksesor me bllokun me pikëpyetje që hapet për të zbuluar një skenë si në film.

Bashkohuni me Marion dhe bandën ndërsa ata udhëtojnë nëpër Mbretërinë e Kërpudhave në kërkim të vëllait të tij Luigi, ndërkohë që shpëtojnë botën nga Bowser.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Figurë e filmit Super Mario Bros. me bllok pyetjesh
  • Blloku i pyetjeve hapet për të zbuluar një skenë të vërtetë filmi
  • Filmi Super Mario Bros është frymëzuar nga ekskluziviteti i njohur i lojërave video Nintendo dhe përmban të gjithë personazhet e njohur
  • Mblidhni gamën e re të lodrave të filmit The Super Mario Bros, duke përfshirë figura, sete lojërash dhe pelush (shiten veçmas)
  • Përmasat e përafërta (Kutia): 4.5 x 4.5 x 4.5cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

JAKKS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

417624

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.