The Super Mario Bros. Movie – Van Playset

34.99

Bëj një udhëtim nëpër Mbretërinë e Kërpudhave me Filmin Super Mario Bros. Van Playset.

Ky set loje është dy herë më argëtues me lojën 2-në-1. Ecni rrotull me furgonin me ngjyrë të verdhë të ndezur me logon e hidraulikut së Super Mario Bros në anë dhe targën e frymëzuar nga Mario. Pastaj hapeni furgonin për ta transformuar në një mini-Mbretëri të kompletuar me tunele, kërpudha dhe më shumë.

Bashkohuni me Marion dhe bandën ndërsa ata udhëtojnë nëpër Mbretërinë e Kërpudhave në kërkim të vëllait të tij Luigi, ndërkohë që shpëtojnë botën nga Bowser.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Mini furgon loje me minifigurë Mario dhe aksesorë
  • Furgoni shndërrohet në një mini set lojërash të Mbretërisë
  • Filmi Super Mario Bros. është frymëzuar nga ekskluziviteti i njohur i lojërave video Nintendo dhe përmban të gjithë personazhet e njohur që kemi dashuruar
  • Mblidhni gamën e re të lodrave të filmit The Super Mario Bros, duke përfshirë figura, sete lojërash dhe pelush (shiten veçmas)
  • Përmasat e përafërta: 9.1 x 8.3 x 14.2 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

JAKKS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

417134

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.