Tie-dye Scrunchie DIY Kit

15.00

Ka stok

Një aksesor vërtet ikonik i modës, skrunchie është argëtuese, e përjetshme, e rehatshme dhe një lidhëse e shkëlqyer e flokëve për të gjitha stinët dhe moshat

Ky komplet skrunchie D.I.Y vjen i kompletuar me gjithçka që ju nevojitet për të krijuar aksesorë të punuar me dorë, ky grup scruunchie është një dhuratë e shkëlqyeshme për fëmijët dhe të miturit që duan të bëjnë gjëra DIY dhe të bëjnë vetë aksesorë, do të duan të shprehin stilin dhe estetikën e tyre me këto skrunchies.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshihen: 6 materiale të lyera para lidhjes, llastiqe për të bërë 6 skrunchies, një furçë me pasqyrë, Udhëzime
  • E përkryer për fashionisten tuaj të vegjël
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjeç

Specifications

Manufacturer

RMS

Manufacturer Number

R65-4499

Our Product Number

553702

Age

5 – 8, 8 – 11