Tie Dye Slime Candle

9.00

S’ka stok

SKU: 558229 Kategori: , ,

Bëhuni gati për të çliruar flakën tuaj të brendshme me këtë qiri LED Tie-Dye Slime.

Ky është seti i përsosur i artizanatit ndijor për artizanët tuaj të rinj që të ndotin duart dhe të krijojnë qirinjën e tyre të bukur. Qoftë një dhuratë apo thjesht diçka e vogël për ta, kjo është dhurata e përsosur për t’i nxjerrë në pah aftësitë e tyre krijuese.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x qiri LED, Clear Slime, Glitter dhe Bojra Neoni
  • Seti artizanal ideal për të krijuar qirinjën tuaj të bukur
  • E përkryer për promovimin e kreativitetit dhe imagjinatës
  • Kërkesat për baterinë: 1 x CR2032 3V (përfshirë)
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

 

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R65-5149

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.