Tiny Pong Solo Table Tennis

19.99 24.99

Ka stok

SKU: 542503 Kategori: , , Etiketë:

Përjetoni një aksion emocionues në pëllëmbën e dorës me Solo Tiny Pong.

Lësho topin dhe kaloje në mënyrë të përsëritur në fushë për më shumë pikë, duke vazhduar sa më gjatë të jetë e mundur për të grumbulluar sa më shumë pikë të jetë e mundur – por a mund ta zotërosh modalitetin “Ekspert”?

Tabela ka drita dhe tinguj kur lojtarët përpiqen të marrin rezultatin më të lartë të mundshëm dhe të bëhen kampion i Tiny Pong!

E përshtatshme për moshat 8 vjeç+

Specifications

Manufacturer

Hasbro

Manufacturer Number

E3112

Our Product Number

542503

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.