Tiny TV Classics Friends

19.99

SKU: 561805 Kategori: ,

Bëhuni gati për të parë Friends si kurrë më parë – në televizorin MË TË VOGËL! Prezantimi i Tiny TV Classics – Friends, koleksioni më i ri nga Basic Fun! Tiny TV Classics janë televizorë realë që shfaqin skenat dhe citimet më të famshme nga shfaqjet dhe filmat kryesorë, si Friends.

Karakteristikat e produktit:

  • Telekomanda reale – Çdo televizor i vogël vjen me një telekomandë, që me të vërtetë funksionon! Përdorni telekomandën për të ndezur televizorin tuaj të vogël, për t’u ulur dhe për të shijuar shfletimin në kanal nga skena në skenë.
  • Kur të keni mbaruar, vendosni televizorin tuaj të vogël dhe telekomandën në skenën e sfondit të personalizuar (të përfshirë) për të treguar vërtet televizorin tuaj të vogël.
  • Përmasat e përafërta: 7,01 x 3,99 x 5,99 cm
  • Kërkesat për baterinë: 3 x AAA, 2 x AG13 (të përfshira)
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

BASIC FUN

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6921

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.