Tiramisu padded cushion – king

25.00 34.99

SKU: 628344 Kategori: Etiketë:

Kompleti i nevojshëm për shndërrimin e karriges në një karrige të lartë. Mbushje e plotë e përbërë nga mbështetësja dhe jastëku i sediljes. Shtypur në të dy anët.

Specifications

Manufacturer

FOPPAPEDRETTI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8013440175391

Our Product Number

628344

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.