Tiramisu white tray

25.00 34.99

SKU: 628340 Kategori: Etiketë:

Tabaka e bardhë për karrigen e lartë Foppapedretti Tiramisú.
Madhësia: gjatësia 46cm x thellësia 49cm x lartësia 6cm

Specifikimet
Prodhuesi: FOPPAPEDRETTI


							

Specifications

Manufacturer

FOPPAPEDRETTI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8013440175339

Our Product Number

628340

Age

2 – 3 Years, 3 – 4 Years

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.