Titanic the Game

29.99

SKU: 558258 Kategori: ,

Përgatituni për disa nostalgji serioze ndërsa luani si Jack, Rose dhe të tjerët udhëtarë të Titanic-ut në këtë lojë fantastike me përdorimin e trillimeve dhe strategjisë.

Ju keni detyrë të shpëtoni sa më shumë udhëtarë të mundshëm nga të përfshirët në rrëzimin e Titanic-ut gjatë nëntë raundeve, por qëndrimi në një anije shpëtimi nuk do t’ju fitojë lojën.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 Tabelë Titanic, 72 Karta, 54 Mini Figura Druri, 40 Kuba Veprimi, 5 Figura Plastike, 1 Stilolaps Dry Erase, 4 Fletë Për Punch Dry Erase, 4 Fletë Punch, Udhëzuesin
  • Loja e Titanic-ut është gjithmonë e rastësishme, e udhëzuar nga karta dhe strategjia e lojtarit.
  • Përshtatshme për 2-4 lojtarë
  • Përshtatshme për moshën 12 vjeç e më lart.

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

558258

Age

11 +, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.