Tobi Friends Interactive Robot – Chatter

14.99 22.00

Vetëm 2 stok

SKU: 550996 Kategori: , , Etiketë:

Merrni një shok të ri me këtë Robot Interaktiv Bisedor nga seri Tobi Friends.

Pavarësisht nëse ata po ndërveprojnë me shokun e tyre të ri robot ose po përdorin Tobi Robot Smartwatch për të zbuluar edhe më shumë argëtim, fëmijët do të jenë të befasuar nga ky robot interaktiv. Ka kaq shumë veçori të ndryshme për të zbuluar!

Ky robot mund të komunikojë me fëmijët, duke folur në një gjuhë të veçantë, ndërsa ndriçon dhe lëviz kokën e saj. Përveç kësaj, ajo ndërvepron me robotët e tjerë Tobi Friends dhe me Tobi Robot Smartwatch.

  • Bateritë janë të përfshira –
  • 6 x AG13, 3 x AAA
  • Dimensionet janë rreth. -L19 x G14 x H7.6 cm
  • Për moshën 4 vjeç e sipër.

Specifications

Manufacturer

Little Tikes

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

550996

Age

3 – 5 Years, 5 – 8 Years, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.