Tomy Toomies Foam Cone Factory

22.00

S’ka stok

SKU: 521440 Kategori: , ,

Edhe mami e babi do të duan një ëmbëlsirë nga Fabrika e konëve me shkumë Tomy.

Thjesht ngjitni Foam Cone Factory në murin e banjës tuaj me kupën thithëse dhe shtoni pak ujë me flluska. Më pas tërhiqeni levën dhe shikoni flluskën e shkumës ndërsa mbush kornetin tuaj.

Përfundoni me disa spërkatje nga shakeri dhe do të keni një akullore të shtirur ashtu siç do të kishit në breg të detit.

Prodhuesit e akulloreve të moshës 18 muajsh e lart do ta pëlqejnë këtë lodër gjatë banjës. Përfshihen tre kone me fund të sheshtë.

Specifications

Manufacturer

Tomy

Manufacturer Number

E72378

Our Product Number

521440

Size

Height: 19.0 cm Width: 21.0 cm Depth: 10.5 cm Weight: 0.77 kg

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.