Tony Hawk Signature Series Skateboard – Cyber

47.99

Ka stok

SKU: 548833 Kategori: ,

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të tregojnë aftësitë e tyre të skateboardit me Cyber Skateboard nga Seria Signature Tony Hawk.

Ky skateboard i mrekullueshëm ka gjithçka që u nevojitet fëmijëve për të bërë lëvizjet interesante. Ai përmban një dizajn psikedelik shumëngjyrësh, me rrota të gjelbra të ndezura dhe logon zyrtare të Tony Hawk.

Për moshat 8+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Shiner

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

TSS-COM-0512

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.