Tony Hawk Signature Series Skateboard – Diving Hawk

49.99

Ka stok

SKU: 542820 Kategori:

Bëni truqet më të bukura në park me Skateboard-in e Serisë Signature Tony Hawk – Diving Hawk.

Ky skateboard 100% prej panje është pjesë e serisë Tony Hawk Signature dhe është bërë me porosi për sportistët e rinj që kërkojnë të imitojnë heronjtë e tyre të skateboardit.

A do të zotëroni lëvizjet me skateboard? Apo do të shkoni në lartësi më të mëdha si vetë Tony Hawk?

Përmasat: 81cm x 20cm x 13 cm

I përshtatshëm për fëmijët e moshës 8+ vjeç.

Specifications

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

28

Our Product Number

542820

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.