Tony Hawk Signature Series Skateboard – Moonscape

29.99 39.99

S’ka stok

SKU: 548831 Kategori: , , Etiketë:

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të mësojnë të hipin në Moonscape Skateboard nga seria Tony Hawk Signature.

Ky skateboard super i lezetshëm Tony Hawk ka gjithçka që u nevojitet fëmijëve për të filluar me skating. Pjesa e poshtme përmban një skenë të mrekullueshme të hënës, me logon zyrtare të serisë Signature të Tony Hawk dhe rrota të bardha të ndritshme.

Detajet e skateboardit:

  • Kuvertë: Panje me 7 shtresa 100% me shirit të plotë të kapjes 80S
  • Rrota: 54mm 95A PU Injection
  • Kushineta: Abec 3
  • Madhësia: 31.5 x 8 inç

Për moshat 8+ vjeç.

Specifications

Height

80.0 cm Width: 20.4 cm Depth: 13.0 cm

Manufacturer

Shiner

Manufacturer Number

TSS-COM-0016

Our Product Number

548831

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids