Top Event Remote Control 5 Wheel Car

29.99

Ka stok

SKU: 546353 Kategori:

Është koha për disa shpejtësi serioze dhe marifete super të lezetshme me këto vetura me 5 rrota me telekomandë nga Top Event.

Këto makina me performancë të lartë janë perfekte për të gjitha lojërat e mbushura me aksion. Fëmijëve do t’ju pëlqejë dizajni i jashtëzakonshëm jashtë rrugës dhe rrotat e trasha, duke i lejuar ata të trajtojnë çdo terren. Plus, ata mund të bëjnë shumë marifete fantastike falë dizajnit me 5 rrota dhe rrotave të përparme rrotulluese.

Kjo makinë me telekomandë është gjithashtu e lehtë për t’u përdorur. telekomanda e thjeshtë u jep fëmijëve kontroll të saktë, ndërsa veçoria e ndriçimit e bën kohën e lojës edhe më argëtuese.

Specifications

Manufacturer Number

1195

Our Product Number

546353

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids