Transformers Studio Series Core Class Transformers: Bumblebee Ravage

19.99

Ka stok

SKU: 558067 Kategori: ,

Studio Series i kanë lejuar gjithmonë fansat të kalojnë ekranin e madh dhe të ndërtojnë koleksionin përfundimtar të Transformers të frymëzuar nga skenat ikonë të filmave nga universi i filmit Transformers. Tani, linja e Studio Series po zgjerohet për të përfshirë momentet dhe personazhet epike nga filmi klasik i vitit 1986 The Transformers: The Movie, duke u sjellë fansave një seri krejtësisht të re figurash të frymëzuara nga ekrani për të mbledhur! (Secili shitet veçmas. Në varësi të disponueshmërisë.)

Vjen me një aksesor rakete që ngjitet në gjoksin e figurës dhe përmban topa anësorë të bashkangjitur dhe një nofull të artikuluar. Në modalitetin e kasetës, figura Ravage mund të futet brenda gjoksit të figurës së Voyager Class 83 Soundwave. (Shitet veçmas, në varësi të disponueshmërisë.)

Karakteristikat e produktit:

Shkallë rreth 3.5 inç

Konverton modalitetin e kasetës në vetëm 11 hapa

E përshtatshme për moshat 8+ vjeç

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Manufacturer Number

F3138

Our Product Number

558067

Safety Information

Not suitable for children under 36 months