Transformers: Generations Power of the Primes – Vector Prime

8.00

Ka stok

SKU: 549476 Kategori: ,

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Our Product Number

549476

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.