Ty 14 inch Squish-a-Boos – Hope

18.00

S’ka stok

SKU: 552773 Kategori: ,

Ky arush pelushi shumë i madh dhe i lëmueshëm me siguri do të bëhet një mik i ri i çmuar. Fëmijët do të kënaqen me dizajnin e saj shumëngjyrësh pastel, së bashku me veshët e saj blu me gëzof dhe sytë e saj të shkëlqyeshëm.

Së bashku me një dizajn super të lezetshëm, kjo lodër prej pelushi 14 inç përmban një teksturë krejtësisht të mahnitshme dhe pëlhurë super të butë. Snuggable Hope vjen me një etiketë ne formë zemre Ty dhe gjithashtu një poezi të veçantë.

Për moshat 0+ muaj.

Specifications

Manufacturer

TY

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

39198

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.