Ty Squish-a-Boos – George Pig 23cm Soft Toy

12.00

SKU: 552348 Kategori: , ,

Lodra zyrtare nga Peppa Pig  – George nga Ty Squishaboo

Karakteristikat kryesore:

Shok për t’u përqafuar
Përmasat e produktit: 23 x 19 x 12 cm
E pershtatshme per moshat 0+ muaj

Specifications

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

91-102004

Our Product Number

549846

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.